Dobrej jakości świece żarowe to części zamienne stosowane w silnikach wysokoprężnych. Elementy te służą do ułatwienia rozruchu silników, szczególnie w niskich temperaturach powietrza.

Oryginalne i zamienne świece żarowe znanych oraz cenionych marek, stanowią świetne rozwiązanie dla osób poszukujących tego typu elementów. Produkty te są bardzo łatwe do montażu i demontażu, co z pewnością będzie przemawiać za zakupem tego typu produktów. Świece żarowe są montowane w silnikach wysokoprężnych, znajdujących się w maszynach przemysłowych i rolniczych. To niewielkie elementy, dzięki którym można ułatwić sobie rozruch silnika w niekorzystnych warunkach atmosferycznych w postaci nagłego spadku temperatury powietrza. Prawidłowo zamontowane świece żarowe stabilizują również wolne obroty pracy silnika. Ma to szczególne znaczenie w trakcie jego intensywnej eksploatacji, kiedy wymagane jest jego zabezpieczenie przed ryzykiem awarii. Osoby planujące wymianę wyżej wymienionych elementów, mogą nabyć świece żarowe za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Świece żarowe marki Deutz

Świeca żarowa Deutz BFM1011
Świeca żarowa Deutz BFM1011

Proponowana przez nasz sklep internetowy świeca żarowa Deutz stanowi grzałkę, która wbudowana jest w ściankę głowicy silnika z elementem grzejnym. Jest on umieszczony we wnętrzu kolektora ssącego. Świeca żarowa Deutz to niewielki element, dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego. Może on być montowany w silnikach z wtryskiem bezpośrednim. Zastosowanie wyżej wymienionej świecy żarowej ma bardzo duże znaczenie, ponieważ ogranicza straty ciepła w komorze wirowej, co pozytywnie oddziałuje na pracę silnika, szczególnie po jego uruchomieniu. Dzięki temu zachowana zostaje stabilność obrotów biegu jałowego i unika się drgań, występujących w trakcie pracy silnika wysokoprężnego o wtrysku pośrednim. Rekomendowana świeca żarowa Deutz jest bardzo łatwa do montażu i demontażu. To część zamienna, która została stworzona z najlepszych jakościowo komponentów.

Zobacz również: Filtr paliwa to podstawa bezawaryjnej pracy silnika

Nowoczesne świece żarowe, dedykowane maszynom rolniczym i budowlanym, są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Stanowi to potwierdzenie ich trwałości i wydajnej pracy.