Rodzice, którzy poszukują dla swoich pociech wysokiej jakości wózków, często zastanawiają się, jaka spacerówka do 15 kg? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule, zawierającym przegląd najpopularniejszych pojazdów, zaliczanych do wyżej wymienionej kategorii.

Dobrej jakości wózek spacerówka powinien spełniać wiele funkcji. Przede wszystkim produkt ten musi być łatwy do składania i rozkładania, aby móc go wygodnie przewozić w dowolnie wybrane miejsce. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się spacerówka, która może zadowolić osoby poszukujące tego typu pojazdów dla swoich pociech. Jest to Kinderkraft wózek spacerowy Lite up różowy. To wyrób w bardzo atrakcyjnej cenie, który posiada obszerny daszek z możliwością jego przedłużenia, a także funkcję spania. Ten zwrotny wózek spacerówka ma koła obracające się o 360 stopni, co pozwala na przemieszczanie się po różnym podłożu. Rodzice, którzy pragną zakupić pojazd dziecięcy z płynną regulacją oparcia, od pozycji siedzącej do leżącej i 4 stopniową regulację podnóżka, mogą zainwestować w Kinderkraft wózek spacerówka Grande City czarny. Jest to produkt, który w przeciwieństwie do poprzedniego, można składać jedną ręką, a także posiadający w budce zamykaną kieszonkę na drobiazgi.

Jaka spacerówka do 15 kg? Odpowiedni wózek dla nieco starszych dzieci

Kinderkraft Wózek spacerówka Grande City Czarny

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także bardzo wygodny produkt, jakim jest wózek spacerówka, dedykowany osobom poszukującym pojazdów z tapicerką wykonaną w 100% z lnianej tkaniny. Przednie koła tego wyrobu posiadają amortyzację i blokadę. Zostały one wykonane z wysokiej jakości gumy. Z kolei tylne wyposażono w hamulec. Tesoro wózek spacerowy s600 zielony spacerówka posiada maksymalną ładowność kosza wynoszącą aż 4,5 kg. Świetnym rozwiązaniem dla dziewczynki będzie wózek w kolorze fuksji. Lekka konstrukcja, którą ma ta spacerówka, składa się do rozmiarów, które pozwalają zmieścić ten wyrób, nawet w niewielkim bagażniku samochodowym. Proponowany przez nas wózek spacerówka Tessoro wózek spacerowy s900 fioletowy ma bardzo dużą ładowność kosza, wynoszącą aż 5 kg.

Może Cie zaiteresuje: Nosidełka dla dzieci, alternatywa dla wózka

Kompaktowe wymiary, mocna konstrukcja i łatwość prowadzenia, to jedne z wielu zalet, którymi powinien wyróżniać się wózek spacerówka. Umożliwiają one zabranie tego pojazdu w dowolnie wybraną podróż.