Funkcjonalne nosidełka dla dzieci to produkty przeznaczone do łatwego i bezpiecznego transportowania maluszków. Wyroby te są dostępne w formie wiązanej chusty lub też zakładanej uprzęży.

Wygodne transportowanie dziecka nie musi odbywać się wyłącznie w wózku spacerowym. Warto wykorzystywać także oferowane przez nasz sklep nosidełka dla dzieci. Jednym z nich jest nowoczesna chusta Ring Sling Classic. To produkt, który można nosić asymetrycznie na jedno ramię, jak również wiązać na plecach lub na brzuchu. Wyrób ten posiada dopinaną kieszonkę na smoczek bądź też ulubioną zabawkę dziecka. To produkt wykonany z wysokiej jakości materiału, odpornego na odbarwienie, mechacenie i uszkodzenia mechaniczne. To chusta do noszenia dzieci wykonana z połączenia wysokogatunkowej bawełny i lnu. Produktem przeznaczonym do łatwego przenoszenia dzieci jest także nosidełko Momi. To produkt, który przyda się do transportowania dzieci do wagi 20 kg. Umożliwia on noszenie dzieci na plecach lub z przodu. To solidne nosidło z odpinanym, regulowanym kapturem, który zabezpiecza dziecko przed wiatrem i promieniowaniem słonecznym.

Nowoczesne nosidełka dla dzieci, przeznaczone od chwili ich narodzin

Podróżowanie z dzieckiem nie musi nastręczać wielu trudności, jeśli posiada się nosidełko 4-Way Click Carrier Black Denim. To produkt dostępny w naszym stałym asortymencie. Wyróżnia się ono zastosowaniem w jego konstrukcji, regulowanych pasów naramiennych i biodrowych, które posiadają szeroki zakres regulacji, co umożliwia dopasowanie tego wyrobu do wzrostu i typu sylwetki rodzica. To solidne nosidełko dla dzieci, które jest komfortowe w użyciu. Stanowi ono alternatywę popularnych chust. Wyrób ten jest dedykowany noworodkom, niemowlakom a także dzieciom do ukończenia przez nie 3 roku życia. Rodzice poszukujący praktycznych wyrobów tego rodzaju mogą zdecydować się na nosidło – chustę 2 w 1 Chicco Boppy. To produkt posiadający sporą ilość schowków. Umożliwia on wygodne noszenie maluszka przodem – od urodzenia i tyłem do rodzica -od 6 miesiąca życia. To nosidełko dziecięce z zapinaną na zamek boczny kieszenią, przeznaczoną do przechowywania telefonu lub innych akcesoriów. Łatwe przenoszenie dziecka zagwarantuje także nosidełko Myamaki. Jego konstrukcja gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza. Wyrób ten rośnie razem z dzieckiem, ponieważ można go dopasować do zmieniającej się wagi i rozmiaru ciała maluszka.

Łatwe do zakładania i zdejmowania nosidełka dla dzieci ułatwiają podróżowanie z maluszkiem. To produkty, które sa alternatywą wózków spacerowych i głębokich.