Jednym z najpopularniejszych urządzeń przeznaczonych do treningu mięśni ramion, przedramion, pleców i nóg jest wioślarz. To sprzęt, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca.

Podstawowym wyposażeniem siłowni, a także ośrodków sportowych i rekreacyjnych, może być wioślarz. Urządzenie to przyda się także osobom organizującym domowe siłownie bądź też planującym nabycie sprzętu treningowego do placówek edukacyjnych, bez względu na ich profil. Nowoczesny wioślarz posiada kompaktowe wymiary. Dzięki temu jest to sprzęt, który może znajdować się w salonie bądź w domowej sypialni. Produkt ten po zakończeniu treningu może być schowany do dużej szafy bądź też znajdować się pod łóżkiem. Pozwala to zaoszczędzić sporo wolnej przestrzeni, a jednocześnie bez przeszkód korzystać z wyżej wymienionego urządzenia, w dowolnie wybranym momencie.

Wioślarz w wersji magnetycznej

Atrakcyjny cenowo wioślarz magnetyczny jest urządzeniem przystosowanym do intensywnej eksploatacji. Sprzęt ten świetnie nadaje się dla osób pragnących wzmocnić siłę swoich mięśni, a także poprawić wydolność płuc. To doskonały przyrząd do ćwiczeń, dedykowany osobom przygotowującym się do egzaminów sprawnościowych, wymagających dużej odporności organizmu na wysiłek fizyczny. Wioślarz magnetyczny, który można wygodnie zamówić również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, jest dostępny w różnych opcjach do wyboru. To sprzęt, który można dopasować także do posiadanego budżetu finansowego. Dodatkowe akcesoria, które może posiadać wyżej wymienione urządzenie, pozwalają na urozmaicenie każdego treningu i dopasowanie jego intensywności do aktualnej kondycji fizycznej każdej osoby.

Zajmujący niewiele miejsca wioślarz jest urządzeniem gwarantującym jednostajny trening z różnym obciążeniem. Sprzęt ten przyda się do wzmocnienia siły ramion i rozbudowania muskulatury, szczególnie mięśni nóg czy klatki piersiowej oraz pleców.