Nowoczesny sznur wysokotemperaturowy jest dostępny w formie szpuli wygodnej w użytkowaniu, na którą nawinięty produkt ma średnicę od 6 do 25 mm. Ten materiał jest odporny na działanie temperatury, osiągającej wartość do 550 stopni Celsjusza.

Dobrej jakości sznur wysokotemperaturowy jest miękki. To bardzo istotna cecha ponieważ, dzięki temu można nim łatwo manipulować w trakcie procesu uszczelnienia różnego typu urządzeń grzewczych, a także miejsc, w których wymagana jest podwyższona odporność na działanie otwartego źródła ognia czy też bardzo wysokiej temperatury powietrza. Przyjemny w dotyku i łatwy do instalacji sznur wysokotemperaturowy z naszego asortymentu został bardzo pozytywnie oceniony przez wielu użytkowników tego wyrobu. Nawinięcie na szpulę umożliwia optymalne dozowanie jego ilości, potrzebnej do wykonania konkretnego działania.

Sznur wysokotemperaturowy, niezmieniający swojej struktury, nawet pod wypływem temperatury o wartości 550 st. Co

Atrakcyjny cenowo sznur odporny na działanie wysokiej temperatury powietrza, to produkt o funkcji uszczelniającej. Nie zmienia on swoich właściwości fizycznych nawet, gdy dochodzi do gwałtownego podwyższenia temperatury. Dzięki wykorzystaniu takiego produktu, jak sznur z naszego asortymentu, można uzyskać odpowiednie uszczelnienie urządzeń grzewczych, a także tych służących do różnych procesów produkcyjnych. Nasz sznur dostępny jest w kolorze białym. Można nim wyłożyć drzwiczki i szyby pieców oraz kominków, a także zamontować jako łączenie lub uszczelnienie systemów kominowych z piecami.

Warto sprawdzić: Inhibitor korozji do C.O. uchroni instalacje przed awarią

Mocny sznur odporny na działanie bardzo wysokiej temperatury, może być uszczelnieniem wielu instalacji i konstrukcji grzewczych. To produkt dedykowany drzwiczkom, a także szybom pieców oraz kominków lub systemów kominowych z piecami.