Serwis i obsługa techniczna Magento

Od wielu lat oprogramowanie Magento znajduje się w czołówce najpopularniejszych i najlepiej ocenianych. Nie tylko w Polsce – na świecie. Wielokrotnie zajmowało pierwsze miejsca w rankingach branżowych, a w rozwój oprogramowania zaangażowanych jest ponad 100 000 programistów.

Jest systemem niezwykle uniwersalnym, przemyślanym i bogatym w możliwości. Dzięki wsparciu w postaci odpowiedniego hostingu i przemyślanemu wdrożeniu staje się doskonałym wyborem na sklep internetowy.

Oferta sklepu może bazować na magazynie własnym lub magazynach dostawców, producentów. Sprawna integracja stanów magazynów zewnętrznych daje możliwość panowania nad ofertą sklepu i udostępniania jej klientowi jak swojej.

Połączenie sklepu z systemami zewnętrznymi nie stanowi problemu. Współpracuje z największymi serwisami sprzedażowymi, jak Allegro, E-bay czy Amazon. Tak samo z porównywarkami, programami partnerskimi, systemami CPA. Bezproblemowo działa z płatnościami, systemami ratalnymi, przewoźnikami i oprogramowaniem typu Symfonia, Subiekt czy WAPRO. Pozwala na integrację z serwisami społecznościowymi jak Facebook i Twitter.

Moduły i rozszerzenia pozwalają w szybki i sprawny sposób powiększać funkcjonalność sklepu i dopasowywać ją do własnych potrzeb.

Indywidualny projekt nie stanowi problemu we wdrożeniu. Zarówno wizualny, jak i funkcjonalny.

Nieograniczone w zasadzie możliwości sprawiają, że Magento sprawdza się jako oprogramowanie dla dopiero startujących e-shopów, a jednocześnie z powodzeniem obsługuje duże i bardzo duże sklepów.

Duże możliwości oznaczają także wiele opcji konfiguracji. Wybór odpowiednich, ich optymalizacja, dopasowanie do modułów daje świetne efekty sprzedażowe, ale nie należy do najłatwiejszych. Dla maksymalnego efektu wymaga wiedzy, umiejętności, doświadczenia. My je mamy.

Zajmujemy się kompleksowo obsługą sklepów Magento. Hostingiem, wdrożeniem, utrzymaniem, projektowaniem. Optymalizacją, integracją, pozycjonowaniem.

Piętnaście lat doświadczenia nauczyło nas, jak w pełni wykorzystać potencjał sklepów Magento.