Decydując się na sprzedaż w sklepie internetowym opartym o oprogramowanie Magento dokonujecie bardzo dobrego wyboru. To jeden z najlepszych systemów na rynku, zapewniający wysoką kulturę pracy, bardzo dużą przyjazność dla kupujących oraz mnóstwo opcji konfiguracji. To faktycznie system, na którym można budować swoją przyszłość w e-biznesie.

Jednakże samo oprogramowanie to nie wszystko. By w pełni korzystać z możliwości, jakie ono oferuje, konieczne jest odpowiednie dostosowanie obsługujących sklep serwerów. Dlaczego? Sklepy Magento są dosyć wymagające – i nie ma w tym nic dziwnego. System jest rozbudowany, pełen możliwości zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Wynika z tego jego duże zapotrzebowanie na moce przerobowe.

Dlatego też sklepy internetowe wykorzystują dedykowane serwery Magento. Dzięki nim możliwości oprogramowania są w pełni wykorzystane, ale też dopasowane do faktycznych potrzeb. Inne zapotrzebowanie na moc obliczeniową ma sklep stawiający dopiero pierwsze kroki, a inne liderzy w swojej branży. My zaś obsługujemy każdego z tych klientów.

Wdrożenie serwerów Magento zaczynamy bowiem od identyfikacji potrzeb sklepu. Na początek wystarczyć mogą serwery wirtualne cztero- lub sześciordzeniowe, oparte na szybkich dyskach SSD. Wraz ze wzrostem sprzedaży i ruchu w sklepie moc serwera można swobodnie powiększyć. Dedykowane serwery Magento obsługują płynnie nawet sklepy mające dziesiątki tysięcy odwiedzających dziennie czy wykonujące skomplikowane i szybkie operacje na bazach SQL.

Naszym atutem jest wieloletnia znajomość oprogramowania sklepów Magento. Specjalizujemy się w niej, potrafimy więc zaproponować każdemu dopasowaną do jego potrzeb i możliwości usługę.