Pulser do oleju napędowego Tokheim charakteryzuje się wysoką precyzją pomiarów oraz solidną konstrukcją wykonania. Liczniki typu pulser działają na zasadzie wysyłania impulsów do urządzenia zewnętrznego, które następnie są przeliczane na ilość oleju. Każdy pulser ma dwa wskazania – ilość oleju, która została przepompowana od początku działania licznika oraz ilość oleju, która została przepompowana od początku tankowania

W pulserze do oleju napędowego Tokheim producent zwrócił uwagę na wiele istotnych szczegółów i wykonał dokładne testy, świadczące o jego jakości. Pulser Tokheim wyposażony został w przepływomierz w wersji tłokowej z zakresem pracy od 1,6 aż do 80 litrów na minutę. Maksymalne ciśnienie pracy pulsera to 4 bary. Produkt można wykorzystać nie tylko do oleju napędowego, ale także do benzyny oraz paliw typu ON.

Producent zadbał o to, aby pulser Tokheim wyposażony został w elementy, które pozwolą mu na sprawną pracę. W produkcie znajdziemy więc zakończenie flanszowe. Urządzenie charakteryzuje się wysoką niezawodnością. Jest to produkt, który może być dopuszczony do pracy przy legalizowanych dystrybutorach. Sprzęt nie wykazuje czułości na zakłócenia magnetyczne, co oznacza, że sprawdzi się do pracy w dowolnych warunkach.

Dobry licznik oleju napędowego pozwoli na sprawne monitorowanie poziomu paliwa oraz ilości jego zużycia. To właśnie dlatego warto postawić na pulser Tokheim, który sprawdzi się w każdej sytuacji, zapewniając możliwość funkcjonalnej pracy punktom dystrybucji paliwa.