Nowoczesny piec do pizzy i chleba Pompei to wysokiej jakości urządzenie grzewcze. Jest ono opalane drewnem.

Estetycznie wyglądający, jak również wytrzymały piec do pizzy i chleba Pompei to urządzenie grzewcze, opalane drewnem. Można je montować, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. To produkt, który świetnie sprawdzi się jako sprzęt dla właścicieli lokali gastronomicznych, oferujących własne wypieki i produkty poddawane obróbce termicznej. Polecany przez nas piec Pompei jest stworzony także dla osób posiadających ogrody i posesje prywatne. Wyrób ten może być wkomponowany w architekturę przestrzeni, ponieważ można dopasować jego elementy konstrukcji do powierzchni posiadanego ogrodu. Oferowany przez nasz sklep internetowy piec Pompei, gwarantuje smaczne i zdrowe wypieki, które uświetnią przyjęcia organizowane w ogrodzie, jak również wypoczynek na świeżym powietrzu.

Piec do wypieku Pompei – zalety tego urządzenia

Piec do pizzy i chleba Vitcas Pompeii 100 elementy składowe
Piec do pizzy i chleba Vitcas Pompeii 100

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się wysokiej jakości piec Pompei. To produkt wykonany wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów, co potwierdza jego trwałość i estetyczny wygląd. Jest on odporny na działanie wysokiej temperatury powietrza, powstającej w wyniku procesu spalania, zachodzącego w specjalnie zaprojektowanej komorze. To urządzenie niezawodne, które jest łatwe w obsłudze, jak również tanie w eksploatacji. Produkt ten nie wymaga przeglądów kominiarskich, jak również kosztownych renowacji. Proponowany przez nas piec Pompei jest dostarczany do klienta w 7 częściach, które można bez żadnego wysiłku połączyć ze sobą przy pomocy silikonu wysokotemperaturowego marki VITCAS. Wyrób ten pozwala na przygotowanie aż pięciu produktów jednocześnie, dzięki czemu nadaje się nawet do bardzo dużych lokali gastronomicznych.

Może Cie zainteresować: Grille murowane w nowoczesnym wydaniu

Oryginalnie wyglądający piec Pompei to wysokiej jakości urządzenie grzewcze, które posiada kompaktowe wymiary. Produkt ten jest bardzo łatwy w montażu. Może znajdować się wewnątrz pomieszczenia, jak również zdobić ogródek działkowy.