Przydatna każdemu poławiaczowi ryb plecionka wędkarska to jedno z najtrwalszych akcesoriów, jakie są dostępne na rynku. Produkt ten jest odporny na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne, w tym przetarcia.

Stworzony z wysokiej klasy polietylenu o bardzo wysokiej masie cząsteczkowej. Shellshock to produkt, który może zainteresować, zarówno zawodowych poławiaczy ryb, jak i amatorów. To akcesorium, które zostało zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z przetarcia lub też zahaczenia o ostro zakończone przedmioty. Gęsty, precyzyjny splot włókien, którym wyróżnia się plecionka wędkarska, dostępna w naszym sklepie internetowym, gwarantuje efektywność połowów, jak również zapobiega zniszczeniu tego produktu. Rekomendowany przez nas shellshock jest dodatkowo pokryty specjalną ultracienką powłoką, co pozwala zminimalizować tarcie w trakcie oddawania rzutów. Produkt ten został dokładnie przetestowany przez zawodowych wędkarzy.

Plecionka wędkarska o podwyższonej odporności mechanicznej

plecionka wędkarska
plecionka wędkarska

Nowoczesny shellshock to wysokiej jakości akcesorium wędkarskie, którego efektywność działania idzie w parze z bardzo przystępną ceną. Proponowany przez nas wyrób jest dostępny w ciemnoszarym kolorze. To doskonały kamuflaż, dzięki któremu można zwiększyć efektywność swoich połowów, ponieważ ryby nie zauważają go w tafli wody. Polecany przez nas shellshock doskonale sprawdza się wielu miejscach na łowiskach, w których występuje ryzyko powstawania przetarć bądź też zerwania. Proponowana przez nas plecionka wędkarska to rozwiązanie dedykowane amatorom i bardzo doświadczonym poławiaczom ryb. Produkt ten jest nawijany na szpulę o długości 50 m.

Zobacz również: Namiot karpiowy, idealny na długie zasiadki

Dobrej jakości plecionka wędkarska to niezbędne akcesorium, przydatne dla każdego poławiacza ryb. Produkt ten posiada wytrzymałą konstrukcję, odporną na przetarcia.