Jedną z nieodzownych części sprzętu paliwowego, są z pewnością pistolety. Trudno jest sobie bez nich wyobrazić poprawne funkcjonowanie układu dystrybucyjnego. Nic więc dziwnego, że stacje paliw oraz inne dystrybucje paliw poszukują dobrej jakości pistoletów do paliwa.

Wśród szerokiej oferty osprzętu do paliw, sklep internetowy Dexoil oferuje również pistolety do Adblue. W asortymencie firmy znaleźć można zarówno pistolety manualne, jak i automatyczne.

Pistolet manualny do Adblue przeznaczony został do ręcznego tankowania cieczy AdBlue. Wykonane solidnie modele tego typu produktów posiadają kwasoodporną wylewkę, której niegroźne są pęknięcia, a także blokadę nalewania. Dobre uszczelnienie i niewielkie opory sprawiają, że wysokiej jakości sprzęt nada się także do przelewania paliw i innych lekkich roztworów.

Pistolet automatyczny do AdBlue to nieco bardziej zaawansowana wersja pistoletu do paliw. Dobrej jakości produkt powinien zostać wykonany z materiałów atestowanych i dopuszczonych do kontaktu z cieczą AdBlue. Jest to sprzęt idealny do profesjonalnej stacji paliw, która chce oferować swoim klientom jak najwyższej jakości usługi.

Pistolety do AdBlue stanowią bardzo ważne akcesoria, bez których sprawne przelewanie tego typu paliwa nie byłoby możliwe. Przedsiębiorcy, którym zależy na sprzęcie w pełni funkcjonalnym, który długo i dobrze posłuży, powinni przyjrzeć się ofercie naszego sklepu. Wszystkie udostępniane przez Dexoil pistolety charakteryzują się ergonomicznym kształtem, dzięki czemu praca z nimi jest jeszcze łatwiejsza.