Czym jest hosting? Zapewnieniem dla strony internetowej miejsca na serwerze, dzięki któremu może ona być widoczna w internecie. W przypadku sklepów internetowych Magento wybór odpowiedniego hostingu to jeden z czynników, które decydować mogą o sukcesie i sprzedaży.

Sklep bowiem musi być dostępny dla klientów zawsze i bez przerwy. Musi też pracować szybko, by klient korzystający z niego czuł się komfortowo i mógł bez przeszkód zapoznać się z ofertą i przejść przez proces zakupowy. Tu właśnie pojawia się kwestia wyboru odpowiedniego hostingu.

Sklepy Magento bez wątpienia oferują szerokie możliwości konfiguracji i dopasowania oprogramowania do potrzeb obsługi i kupujących. Zdajemy sobie sprawę, że wielu właścicieli sklepów, zwłaszcza tych dopiero zaczynających działalność, nie do końca rozumie pojęcia techniczne czy zagadnienia związane z konfiguracją.

Dlatego oferujemy wsparcie od samego początku. Omawiamy wszelkie wymagania co do funkcjonalności sklepu, integracji z hurtowniami i częstotliwością aktualizacji oferty, połączeniem z platformami sprzedażowymi, współpracy z zaawansowanymi systemami ERP.

Dobieramy więc rozwiązania optymalne. Z jednej strony dające maksymalną wydajność działania oprogramowania sklepu Magento, zaś z drugiej uwzględniającą możliwości finansowe naszych klientów. Stąd też duże sklepy liczyć mogą na dedykowany hosting Magento, zaś dopiero zaczynające na odpowiedni i niedrogi pakiet startowy.