Panele ekranowe stanowią jedne z najpopularniejszych firanek dzisiejszych czasów. Skąd wzięło się ich spore powodzenie? Przede wszystkim z tego, że firany panelowe są nieco cięższe od standardowych firanek okiennych, dzięki czemu znacznie lepiej układają się na oknach. Zaletą jest również to, iż w wielu przypadkach nie trzeba ich prasować, a zawieszenie firanki na oknie jest banalnie proste.

Co więcej, panele ekranowe to również gwarancja dobrego stylu. Jeżeli zależy nam na ciekawej dekoracji okna salonowego lub kuchennego, wybierzmy ażurowe panele ekranowe, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz prezencją, której pozazdroszczą najbardziej eleganckie salony. Tego typu modele świetnie prezentują się we wnętrzach o charakterze modernistycznym lub w takich, w których panuje duża różnorodność stylu.

Gotowe panele ekranowe dostępne są w kilku interesujących wersjach, które dopasować można do dowolnej aranżacji wnętrza. Sklep internetowy z firankami Fdom oferuje wysokiej klasy panele ekranowe do salonu lub sypialni, jak również ozdobne panele ażurowe do kuchni. Wszystkie oferowane przez sklep firanki wykonane zostały z wytrzymałego, ale eleganckiego materiału, który na pewno dobrze zaprezentuje się w otoczeniu.

Wśród firanek nowoczesnych to właśnie panele ekranowe wiodą prym. Zaliczane są aktualnie do najczęściej wybieranych firan do wnętrz współczesnych. Stawiają na nie także dekoratorzy wnętrz, polecając te piękne modele swoim klientom, doceniając ich oryginalność, połączoną ze swobodą użytkowania.