Feeder method, to sposób na połów, wykorzystywany, zarówno przez osoby początkujące, jak i doświadczonych wędkarzy. To najlepsza technika, aby poprawić swoją skuteczność wędkarską.

Osoby, które są zdecydowane korzystać z feeder method, powinny zaopatrzyć się w nowoczesne akcesoria. Dzięki nim możliwe jest łowienie ryb na każdym typie łowiska, bez względu na posiadane umiejętności. Proponowane przez nasz sklep internetowy akcesoria do feedera i methody, umożliwią zbudowanie zestawów na rurkach antysplątaniowych, jak również wykorzystywanie innych technik połowu, bez względu na stopień trudności danego łowiska.

Feeder method – skuteczna technika łowienia karpi na różnych łowiskach

Dostępne w naszym sklepie internetowym akcesoria do feedera i methody, pozwalają na wędkowanie, które zostało wymyślone, dopracowane i przetestowane na terenie Anglii. Kraj ten uważany jest za kolebkę wędkarstwa. To właśnie z tamtego państwa pochodzą najlepsze rozwiązania zanętowe, techniczne i związane z feeder method, stosowane obecnie na całym świecie.

Jakie akcesoria do feedera i methody warto posiadać?

Wykorzystując akcesoria do feedera i methody, można osiągnąć najwyższą skuteczność łowienia karpi na wielu akwenach. Do techniki tej można używać specjalnie dobranej wędki, która pozwala na dobrą amortyzację ryb, a jednocześnie celność podczas zarzucania zestawu. Ponadto w feeder method warto używać dodatkowych akcesoriów w postaci kołowrotków, żyłki, a także specyficznego, płaskiego podajnika.

Popularna od wielu lat Feeder method umożliwia zwiększenie efektywności połowów na każdym typie łowiska. To technika, która wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu.