Trwała i nowoczesna bramka Gateway to doskonały pomysł na prezent, nie tylko dla fana komputerów. To akcesorium może być podłączone do sieci, co pozwala na zarządzanie sprzętami elektronicznymi w domu.

Ekskluzywne produkty zaliczane do kategorii smart home są nie tylko przydatne w życiu codziennym, ale przede wszystkim niezawodne i bardzo proste w obsłudze. Jednym z proponowanych przez nas tego rodzaju wyrobów jest bramka Gateway. To urządzenie, które może spełniać wiele funkcji – między innymi sterować elektronicznymi oczyszczaczami powietrza, czujnikami ruchu, temperatury, jak również urządzeniami pomiarowymi z wbudowanym Wifi lub Bluetooth.

Bramka Gateway – urządzenie wielofunkcyjne

Wykonana z najwyższej jakości materiałów bramka Gateway to produkt, który przetrwa w niezmienionym stanie przez wiele sezonów jego używania. Posiada on trwałą i odporną na uszkodzenie obudowę, która nie ulega deformacji pod wpływem działania negatywnych czynników zewnętrznych. Proponowane przez nasz sklep internetowy urządzenia smart home są nieskomplikowane w codziennej obsłudze, nawet dla osób, które do tej pory nie miały okazji używać tego sprzętu.

Czym wyróżnia się bramka Gateway?

Wysokiej klasy bramka Getaway, dostępna w naszym asortymencie, to urządzenie, które zalicza się do kategorii bardzo popularnych obecnie sprzętów typu smart home. Produkt ten posiada gwarancję i certyfikat zgodności ze standardem ZigBee® 3.0. Do sterowania bramką wymagane jest jej podłączenie do routera przy pomocy przewodu LAN. To produkt o napięciu roboczym 5 V i mocy niższej niż 1 W.

Bramka Gateway to sprzęt przydatny w każdym domu. Ten niewielki produkt może być używany do kontroli sprzętu z wbudowanym Wi- Fi.

Dodaj komentarz