Wysokiej jakości boostery do PVA, to atraktory o wszechstronnym zastosowaniu. Mogą one być przeznaczone do rozrabiania zanęt do m.in. pelletów, kulek i nasion.

Dostępne w różnych wersjach boostery do PVA to akcesoria przeznaczone dla wielu poławiaczy ryb. Wyróżniają się one unikalnym składem, co gwarantuje ich wolniejsze rozpuszczanie się w wodzie. Produkty te mogą być wykorzystywane do smarowania nimi siatek PVA. Wybrany liquid PVA może być stosowany na zewnątrz jako pokrycie przynęt, ale także na zewnątrz siatek PVA.

Skoncentrowane i wolno opadające na dno boostery do PVA – przydatne akcesoria do łowienia karpi

Nowoczesne boostery do PVA posiadają odpowiednią konsystencję, co umożliwia ich swobodne wlewanie bezpośrednio do worków, a także nęcenie nimi w okresie wiosny, czy późnej jesieni. Produkty z tej kategorii można wykorzystywać do powlekania nimi przynęt, wkładanych do materiałów PVA. Wybrany liquid PVA posiada w swojej gęstej bazie bardzo drobne cząsteczki.

Dlaczego liquid PVA jest tak skuteczny w działaniu i przydaje się w połowach ryb?

Efektywnie działające boostery do PVA, które są dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego, stanowią naturalną, żelową bazę, która nie wchodzi w żadne reakcje chemiczne z wodami stojącymi i rzekami. Te żelowe bazy rozpuszczają się bardzo powoli i wraz z przynętą haczykowatą, skutecznie opadają na dno. Wybierając liquid PVA można mieć pewność, że zwiększa się efektywność swoich połowów, bez względu na panujące warunki atmosferyczne czy typ łowiska.

Wydajne w użyciu boostery do PVA to żelowe atraktory. które wpływają na zmysł powonienia u ryb. Dzięki temu świetnie sprawdzają się one jako baza do rozrabiania zanęt bądź też pelletów.