Tworząc wizytówkę swojej firmy w naszym katalogu zyskujesz skuteczną reklamę w internecie, dzięki rejestracji gwarantujemy, że twoja firma będzie lepiej widoczna w internecie.

Katalogowanie

Katalogowanie – w nazewnictwie SEO tożsame jest z dodawaniem strony internetowej do wielu katalogów, co pozwala na uzyskanie linków przychodzących. Podczas katalogowania stosujemy unikalne opisy oraz tworzy tytuł, który jest anchorem (treścią linka). Aby uzyskać jak najlepsze wyniki, dodawaj Swoją witrynę jedynie do wartościowych katalogów stron takich jak ten.

Definicja pojęcia – Linki przychodzące

Linki przychodzące (inboundlinks, backlinks) – są to odnośniki, które można znaleźć na innych domenach niż strona, do której kierują. Linki zwrotne są ważnym czynnikiem branym pod uwagę podczas ustalania mocy i popularności strony pod względem odnośników (negatywnych lub pozytywnych), co łączy się z osiąganiem możliwie najwyższych pozycji w wynikach najpopularniejszych wyszukiwarek.

Definicja pojęcia – Linkowanie zewnętrzne

Linkowanie zewnętrzne (external linking) – to sposób na pozyskiwanie linków z innych stron, które kierują użytkownika do konkretnego miejsca w sieci. External linking to następny z czynników odpowiedzialnych za pozycjonowanie witryny. Linkowanie zewnętrzne, aby było skuteczne, powinno być zgodne z algorytmami Google. Stąd też dla wyszukiwarki jako bardziej wartościowa uznawana jest ta strona, do której można znaleźć linki odsyłające. Co istotne, od 2012 roku, czyli debiutu algorytmu Pingwin, od ilości linków istotniejsza jest ich jakość.

Dobry wpis w katalogu powinien:

  • być unikalny,
  • zawierać link dofollow,
  • być podlinkowany wewnętrznie